Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Akrep burcu erkeğinin en dikkat çekici fiziksel özelliği gözleridir. Gözleriyle sürekli bir şeyler anlatır. Fazlasıyla ilgi çekici olan gözleri, zaman zaman rahatsız edici olabilir. Yüz hatları orantılıdır. Dudakları belirgin, açık alın yapısı ve ince telli saçları vardır. Burunları çok büyük değildir. Yüzündeki tüm organları birbiriyle uyum içerisindedir ve bu da onların dayanılmaz derece yakışıklı olmalarını sağlayabilir.

Akrep burcu erkeği çok uzun boylu ya da çok kısa boylu değildir. Kilolu olmazlar ve kusursuz vücutları vardır. Bu durum bazı Akrep burcu erkeğinde farklılık gösterebilir. Kıyafet konusunda da başarılıdır. Dikkat çekebilecek kadar güzel giyinebilir. Giydiklerini kendisine yakıştırmak ister. Saçlarına önem verir. Har zaman bakımlıdır.

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Akrep burcu erkeği genel özellikleri bakımından son derece hareketli ve yerinde duramayan yapıya sahiptir. İçlerindeki heyecan, tıpkı küçük bir çocuğun heyecanı gibidir. İçlerindeki arzu ve istek çok fazladır. Yapmak istediği bir şey varsa mutlaka gerçekleştirir. Akrep erkeği meraklıdır ve sürekli olarak yeni bir şeyler öğrenmenin peşindedir. Kararlıdır ve onları çizdiği yolun dışarısına çıkartmak imkânsızdır.

Akrep burcu erkeği heyecanlı ve fazlasıyla aktif olduğu kadar da duygusaldır. Aslında bu yönleri dışarıdan bakıldığında hiç fark edilmez. Dış ve iç dünyaları birbirinden farklılık gösterebilir. Onu dışarıdan değerlendiren bir kişi son derece neşeli ve eğlenceli görebilir ki davranışları, yaşam tarzları da bunu destekler yöndedir. Akrep burcu erkeği iç dünyasında ise karamsardır. Sürekli olarak neyi nasıl yapacağını ya da atacağı adımın doğruluğunu düşünür.

Akrep burcu erkeği son derece duyarlı kişiliğe sahiptir. Birinin derdi olduğunda hemen yardımına koşar. Onun için söylenmeyecek tek söz, umursamaz olduğudur. İçlerindeki gücü tahmin etmek çok zordur. Kişilik olarak kendisini en iyi şekilde yetiştirir ve zorluklar karşısında nasıl güçlü duracağını da çok iyi bilir. Akrep burcu erkeği hayatın zevklerini görür. Sürekli olarak yaşam enerjisini en aza indirecek konularla ilgilenmez. Çevresine neşe saçan, keyifli ve mutlu edici özellikleri vardır. Kendisini mutlu edecek, hoşuna giden her şeye karşı aşırı zaafları vardır.

Akrep burcu erkeği hayatına giren kişiye hemen güvenmez ve aksine ondan şüpheleniyor gibi davranır. Bir kişinin samimiyetine inanması ve güvenmesi uzun süre alabilir. Akrep burcu erkeği zaman zaman karşısındaki kişiyi de ağır bir şekilde eleştirebilir ancak onu eleştirmek imkânsızdır. Kendisini eleştiren kişiden nefret edebilir. Açık sözlüdür ve ne düşünüyorsa direkt olarak karşısındakine söyleyebilir. Akrep burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür. Bir yere gitmek istiyorsa, bir şeyi söylemek istiyorsa, bir şeyi satın alacaksa kimsenin bunu engellemesini istemez. Dilediği gibi hayat sürdüren Akrep burcu erkeği gerçekten çok mutlu ve keyifli olabilir.

Hayatını istediği gibi devam ettiremeyen Akrep burcu erkeği çok sinirli ve gergin olur. Aslında onun ne düşündüğünü gözlerinden anlamak bile mümkündür. Gözleri ne düşündüğünü aktarır. Akrep burcu erkeği genellikle sakindir ancak damarına basıldığında onu durdurmak zorlaşabilir. Onu hafife almak, onun alt edilebileceğini düşünmek yanlış bir düşünce olacaktır. Akrep burcu kadını karşısındaki insanın ne düşündüğünü kolaylıkla anlayabilecek hislere sahiptir. Yalan söylenirse hemen anlar. Belirsizliği de hiç sevmez.

Akrep burcu erkeğinin sevgilisi ya da arkadaşı olmak çok zordur. Önce onun güvenini kazanmak gerekir. Ancak bir kere arkadaşı olduğunuz takdirde sizi asla yalnız bırakmayacak, daima destek çıkacaktır. Hayatına girecek kişileri özenle seçer. Akrep burcu erkeği için ev hayatı çok önemlidir. Ailesine zaman ayırmayı çok sever. Boş zamanlarını genellikle evinde geçirse bile sosyal olarak da çok fazla aktif olduklarını söylemek gerekir.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep burcu erkeği aşk hayatında inanılmaz ve dayanılmaz duyguları içinde barındırır. Bu erkeğe karşı koymak, aşık olmamak ya da ilgi duymamak imkansızdır. İstediği kişiyle yakınlaşmayı başarabilir. Zaten yakışıklı olan Akrep erkeği, gizemli yönlerini de ortaya çıkardığında, çekicilikleri dayanılmaz seviyelere ulaşabilir. Hayatlarına çok fazla kadın girer ve çıkar. Genç yaşlarda pek fazla ciddi ilişkiye yönelmek istemezler. İlişkileri genel olarak kısa vadeli ve flört üzerine kuruludur.

Akrep burcu erkeği aşık olduğu zaman kadınını çok fazla mutlu eder. Sadıktır ve gözü ondan başkasını görmez. İlişkisinin sağlıklı olması için elinden geleni yapar ve çabalar. Birlikte olduğu kadını kıskanır ve sahiplenir. Her derdine ortak olur. Baş döndürücü aşk arayan kadınlar, Akrep burcu erkeği ile mutlu olabilir. Dayanılmaz çekim gücüne sahip olan Akrep burcu erkeğine her anlamda karşı koymak zor olur.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Akrep burcu erkeğinin en olumlu özelliği sadık olmasıdır. Kimseyi yarı yolda bırakmaz ve verdiği sözlerden asla geriye dönmez. Yalandan nefret eder. Daima doğruluğun peşindedir. Karizmatik, yaratıcı ve enerjisi bol erkektir. Kolay karar alabilir ve kararlarından asla geri dönmez. Sorumluluk duygusu yüksektir.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Akrep burcu erkeğinin en olumsuz özelliği yıkıcı olmasıdır. Gereğinden fazla yıpratıcı olabilir. İnsanları canından bezdirecek kadar kuşkucudur. Merhamet duyguları pek gelişmemiştir ve insanların canı yanar mı, üzülür mü diye düşünmez. Onları kızdırmak pek akıl işi değildir. Aşırıya varan kıskançlıkları ve intikamcı yönleri vardır.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Akrep Burcu Erkeği