Akrep Burcu Aşk

Akrep Burcu Aşk

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep burcu erkeği aşk hayatında tutkusuyla hareket eder. Birlikteliği için her şeyini vermeye hazırdır. İlişkisini büyük bir coşku ile yaşar ve birlikte olduğu kadının ayaklarını yerden kesmeyi başarabilir. Akrep erkeğinin çekim gücü yüksektir ve karşısındaki kadın onun bu özelliğine kolay kolay karşı koyamaz. O, bir kadına yaklaşmak istediğinde bunu büyük bir ustalıkla yapar ve yaklaştığı kadın da bunu görmezden gelemez. İstediği kadının ilgisini üzerine çekebilir.

Akrep burcu erkeğinin aşk hayatı farklıdır. Akrep burcu, hem dolu dolu aşık hem de aşktan hiç anlamayan erkeklerin burcudur. Onunla ilişkiye başlamayı düşünen kadın Akrep erkeğinin bu yönünü göz önünde bulundurmalıdır. Sizi gerçekten seviyorsa, aşkını sonsuz bir şekilde sunacaktır. Sevmiyorsa, bunu zaten fark edeceksinizdir.

Akrep burcu erkeği sevmediği zaman kırıcı ve kaba olabilir. İlişkisinde sadece kendisini düşünür ve partnerinin hislerini umursamaz. Seven Akrep erkeği ise tam tersine, kendisinden fazla partnerini düşünür ve ona göre hareket eder. Akrep burcu erkeği sevsin ya da sevmesin, bağımsızlığını tamamen kaybetmek istemez. Onunla birlikte olan kadın bu konuda dikkatli olmalıdır.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep burcu kadını aşk hayatında ciddi birliktelik arayışındadır. Kimseyle sevmeden birliktelik kurmaz. Aşkın önemli ve özel olduğunu düşünür. Hislerini hiçe saymaz. Herhangi bir erkek Akrep burcu kadınına yaklaşmayı başaramaz. Onun dikkatini çekmek çok zordur. Akrep kadınlarının gizli yönleri bulunur ve bu da erkeklerin çok fazla dikkatini çekmektedir. Onun ilgisini üzerinize çekmek istiyorsanız, aşk hakkında çok fazla deneyiminiz olması gerekiyor. Akrep burcu kadını aşk hakkında çok fazla deneyim elde etmemiş olsa bile onunla bu konuda başa çıkmak çok zordur.

Akrep burcu kadını için aşkta dürüstlük çok önemlidir. Partnerinin her koşulda dürüst ve net olmasını ister. Gizli yönünüz varsa ve cesur değilseniz, Akrep burcu kadını ile birliktelik kuramazsınız. Hislerinizi ve düşüncelerinizi kolaylıkla anlayabilir.

Akrep burcu kadını aşk hayatında dengeyi sağlar. Hem mantıklı hem de duygusaldır. Birlikteliğinde zaman zaman romantizm olsun ister. Partnerinin ilgisiz olmasına dayanamaz ve ne kadar seviyor bile olsa, sürekli ilgisizlik sonucunda ayrılık kararı alabilir. Partnerinin gerçek hislerini, partneri içinden gelerek davrandığında anlayabilir. Aşık olduğunda evlilik kararı almaktan çekinmez.

İlginizi çekebilir : Günlük Burç
Akrep Burcu Aşk